Австралія

Австралія

Навчання. Робота. Життя у Австралії.

Австралія — найдревніший, найпласкіший і найсухіший континент з найменш родючими ґрунтами на планеті. Величезні розміри країни забезпечують різноманіття ландшафтів, з пустелями в центрі, тропічними лісами на північному сході й гірськими хребтами на сході. Австралія має багаті, хоча ще не повністю досліджені природні ресурси.

Австралія — країна з високорозвиненою економікою, що посідає 13-те місце серед економік світу. Її економіка забезпечує 13-ту сходинку в рейтинзі країн за доходом на душу населення. Австралія отримує доходи від видобутку й експорту корисних копалин, сільськогосподарської сировини, телекомунікації, банківської діяльності та виробництва. Австралія посідає перші позиції у різноманітних рейтингах країн, таких як якість життя, охорона здоров’я, освіта, тривалість життя, економічна свобода і захист громадських та політичних прав, 3-тє місце серед країн світу за показником людського розвитку та 8-ме за загальним розвитком демократії

  • Повна назва: Австралійський союз
  • Населення: 25,2 млн.
  • Столиця: Канберра
  • Найбільше місто: Сідней
  • Площа: 7 688 727 кв. км.
  • Основна мова: англійська

Клімат

Кліматичні умови в країні обумовлюються розташуванням переважної частини території в тропічному поясі південної півкулі, зміна пір року відбувається обернено до зміни сезонів в Україні. Спекотне літо припадає на період з листопада по січень, прохолодна зима — на червень-серпень. Проте чітка зміна пір року простежується лише на півночі та на півдні, а виражається вона здебільшого в режимі зволоження. Австралія протягом усього року отримує значну кількість сонячної енергії, для всього материка характерні високі температури повітря, середні літні температури +20..+28 °C, середні зимові +12..+24 °C. Найнижчі зафіксовані температури на рівнинах -4..-6 °C, у горах (Австралійські Альпи) -22 °C. Над материком переважає континентальна тропічна повітряна маса й низхідні рухи повітря, що робить Австралію найсухішим континентом на планеті.

Визначні місця Австралії

Побувати в Австралії – мрія будь-якого мандрівника. Якщо Ви все ж зважилися відправитися в подорож, на допомогу Вам прийде ця добірка з 10 найвидатнішими пам’ятками Австралії. Для тих же, хто ще не готовий відправитися на інший край світу – це буде захоплива віртуальна подорож.

1. Великий Бар’єрний Риф.
2. Червона скеля Айерс Рок.
3. Сіднейська Гавань.
4. Велика океанська дорога і 12 апостолів Вікторії.
5. Мис Байрон.
6. Острів Філліп.
7. Острів Фрейзера.
8. Національний парк Блакитні гори.
9. Національний парк Какаду.
10. Долина Баросса.

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних віз у Австралію.

Цікавить поїздка в Австралію

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

    Задайте своє запитання тут