Канада прийме тих, хто тікає від війни в Україні

3 березня 2022 року — Оттава — Канада залишається непохитною у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Українські іммігранти допомогли побудувати цю країну, і ми стоїмо разом з мужнім народом України у відстоюванні цінностей, які поділяють наші країни.

Канада прийме тих, хто тікає від війни в Україні

У рамках відповіді уряду Канади на повномасштабне вторгнення Росії в Україну, Міністерство з питань імміграції, біженців та громадянства Канади (Immigration, Refugees and Citizenship Canada – IRCC) запроваджує нові імміграційні потоки для українців, які хочуть тимчасово приїхати або постійно оселитися в Канаді.

Для українців, які хочуть тимчасово приїхати до Канади, ми створимо канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки, доступний для осіб, які тікають з України. Обмежень на кількість українців, які можуть подати заявку, не буде. Це найшвидший, найбезпечніший і найефективніший спосіб для українців приїхати до Канади, який усуває багато звичайних візових вимог. Усі громадяни України зможуть подати заявку цим новим шляхом, і, після перевірки біографічних даних та перевірки на благонадійність, їхнє перебування в Канаді може бути продовжено щонайменше на 2 роки. Ми прагнемо, щоб розширений шлях був відкритий для заявок протягом 2 тижнів, і, в той же час, ми продовжуємо заохочувати українців подавати заявки через всі програми, і їх заявки будуть розглядатися в пріоритетному порядку.

Хоча світ став свідком непохитної відданості українського народу своїй країні, ми визнаємо, що деякі найближчі і розширені члени сімей канадських громадян і постійних жителів, можливо, захочуть розпочати нове життя в Канаді. Для цих сімей IRCC швидко впровадить спеціальний спонсорський шлях возз’єднання сім’ї для постійного проживання. Деталі цієї програми ми розробимо в найближчі тижні, в тому числі шляхом співпраці з Конгресом українців Канади.

Усі українці, які приїдуть до Канади в рамках цих заходів, матимуть право подати заявку на отримання відкритих дозволів на роботу, що полегшить роботодавцям задачу швидше приймати на роботу громадян України. Як повідомлялося раніше, IRCC видаватиме відкриті дозволи на роботу українським відвідувачам, працівникам та студентам, які наразі перебувають у Канаді та не можуть безпечно повернутися додому.

Більш детальна інформація про ці нові програми тимчасового та постійного проживання, включаючи час обробки, буде доступна в найближчі дні та тижні. Протягом останніх кількох тижнів IRCC тісно співпрацює з іншими урядовими відомствами, Конгресом українців Канади та іншими представниками українсько-канадської громади для забезпечення того, щоб усі заходи відповідали потребам українців та їхніх громад. IRCC буде продовжувати взаємодіяти з провінціями і територіями, а також іншими партнерами щодо того, як вони можуть внести свій внесок і підтримати ці зусилля.

До народу України: ви надихнули світ своєю мужністю і стійкістю, і Канада тут, щоб підтримати вас. Ми активно працюємо над запуском цих заходів і готові прийняти більше українців до Канади.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website