Чехія

Чехія

Навчання. Робота. Життя у Чехії.

Чеська Республіка — це розвинена країна з ринковою соціально-орієнтованою економікою з високим рівнем доходу. Держава загального добробуту з європейською соціальною моделлю, універсальним медичним страхуванням та безкоштовною освітою. Посідає 14-те місце в індексі людського капіталу Світового банку, випередивши такі країни, як США, Велика Британія та Франція. Країна посідає високі місця і в індексах за показниками світового спокою і демократичного управління.

 • Повна назва: Чеська Республіка
 • Населення: 10,6 млн.
 • Столиця: Прага
 • Найбільше місто: Прага
 • Площа: 78 866 кв. км.
 • Основна мова: чеська

Клімат

Клімат країни – помірний з теплим літом і холодною, похмурою і вологою зимою, визначається змішуванням морського і континентального впливу. Погода в Чехії влітку досить стабільна і приємна, так як гори, що оточують Чехію по всьому периметру, не дають можливості проникненню вітрів. Взимку в горах випадає достатня кількість снігу, що дозволяє функціонувати декільком лижним курортам як на півдні Чехії, так і на півночі країни.

Визначні місця Чехії

Є в Європі країна, в ландшафті якої гармонійно поєднуються глибокі озера і таємничі, зарослі густими лісами гори; термальні джерела і стрімкі річки; зелені луки з яскравою травою і зарослі квітами пагорби. Немає тут тільки моря, але про нього зовсім не згадуєш, коли потрапляєш в чеську казку. Пропонуємо вашій увазі десятку найвідоміших історичних, культурних і природних пам’яток Чехії. Середньовічні міста, старовинні замки, приземкуваті пивоварні пронизують шпилями хмари – ласкаво просимо в Чехію!

 1. Прага
 2. Ческі-Крумлов
 3. Ческе-Будейовіце
 4. Брно
 5. Графічний Плзень
 6. Сучасна Острава
 7. Карлові Вари
 8. Маріанські лазні
 9. Казковий Тельч
 10. Ліберец

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: робочих, туристичних, бізнес та гостьових віз у Чехію, виготовляє документи для дозволу на проживання і пропонує вакансії .

Цікавить поїздка в Чехію

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут