Чотири цікаві факти про сезонні роботи у Великобританії

Чотири цікаві факти про сезонні роботи у Великобританії

Все частіше українці обирають сезонні роботи у Британському королівстві, адже конкуренція там набагато нижча, ніж у наших найближчих європейських сусідів. Крім цього, заробити можна  більше і практично не буває такого, щоб роботу не оплатили, якщо вона гідно виконується.  Ми зібрали чотири цікаві факти саме про сезонні заробітки в Англії, які можуть навіть дещо здивувати.

  1. Нелегально працювати неможливо

І це справді так. Британці не беруть на роботу тих, хто не має документів чи перебуває в країні неофіційно. Хоча і потрапити в Королівство нелегалом практично неможливо. Тут з цим дуже строго.

  1. Пріоритетність у наданні вакансії

 Всі знають, що українці – це нація, яка вміє та може добре працювати. Проте англієць завжди надасть перевагу своєму земляку, навіть, якщо ті ж функції він виконуватиме довше та платити доведеться дорожче.

  1. Вчити мову варто

Багато хто каже, що для сезонних робіт вивчати англійську зовсім не потрібно. Звісно, і без знань можна отримати певні вакансії, але відповідно оплата за них буде найнижчою, тому варто хоча б повторити шкільний курс.

  1. Резюме перевіряють

Якщо вакансія доволі важлива, то консервативні британці обов’язково її ретельно вивчатимуть. Варто вказувати максимально правдиві дані, щоб не просто не опинитися в дурній ситуації, а і отримати хорошу роботу.