Чотири переваги отримання громадянства Румунії

Чотири переваги отримання громадянства Румунії

З 2007-го року Румунія є членом Європейського Союзу, тому багато хто прагне отримати тут громадянство. До речі, саме в цій країні законодавством дозволено подвійне громадянство, тому українцям не потрібно відмовлятися від паспорта України. І головне – ставши громадянином цієї країни, не обов’язково постійно перебувати на території цієї країни. І це не єдині переваги, які можна отримати у цьому випадку. Є ще, як мінімум, чотири причини таки наважитись на отримання громадянства Румунії.

№ 1 Вільні подорожі по країнах ЄС

Громадяни Румунії мають право подорожувати без оформлення візи по всій території Шенгенської зони. На кордоні достатньо показати румунський паспорт.

№ 2 Навчання у європейських університетах

Багато спеціальностей мають дещо вищий рівень знань в європейських навчальних закладах. Румуни мають більший доступ до них, тому цим можна скористатися.

№ 3 Соціальний пакет

Європейська медицина, захищеність в соціальному плані – все це отримують громадяни Румунії. Таким правом можуть скористатися і українці після отримання громадянства.

№ 4 Європейські кредити

Жителі Європи можуть сподіватися на отримання кредитів з низькою процентною ставкою – 3-5 %. Враховуючи ще і зарплати в Румунії, це дуже низька та вигідна комісія.