Чотири ситуації, при яких отримання румунського громадянства проблематичне

Чотири ситуації, при яких отримання румунського громадянства проблематичне

Можливість проживати на території ЄС, навчатися в європейських університетах, користуватися досягненнями медицини чи ведення бізнесу дає отримання громадянства Румунії, адже ця країна є повноправним членом Європейського Союзу. Процедура  доволі проста, проте у минулому році майже півтори тисячі українців отримали відмову. Причин було декілька, та все ж  найчастіше відмовляли саме з чотирьох.

Причина перша: проблеми з законом у ЄС

Відчутна частина відмов у громадянстві Румунії була через депортацію з інших країн ЄС. Саме тому дуже важливо не порушувати візові умови, перебуваючи на роботі чи туристом  на території Європейського Союзу, адже в майбутньому це стане проблемою.

Причина друга: несплата податків, аліментів, штрафів

Заборгованість щодо аліментів, податків чи штрафів – ще одна з причин, чому відмовляли українцям минулого року. Вона актуальна і зараз, тому перед подачею заяви варто перевірити, чи немає чогось несплаченого.

Причина третя: непогашена судимість в Україні

Це досить серйозна причина, по якій відмовляли. Громадяни України, що мають непогашену судимість, не зможуть отримати румунський паспорт.

Причина четверта: неправильне оформлення документів

Таке виникало і коли оформленням займалися самі заявники, і посередники. Не всі фірми мають право це робити і правильно знають, що і як потрібно. Саме тому варто звертатися до перевірених компаній з відмінною репутацією.