У Канаду прибув ще один чартерний рейс із українськими біженцями

У канадському місті Монреаль приземлився другий зафрахтований урядом чартерний рейс із українськими біженцями.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це повідомила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі.

У Канаду прибув ще один чартерний рейс із українськими біженцями

“Канада непохитна у своїй підтримці України та її народу. Прийом цих сімей у Монреалі нагадує про вплив путінської війни на людей, а також про обіцянку Канади надавати безпечну гавань тим, хто цього потребує”, – сказала Жолі.

Вона особисто зустріла біженців в аеропорту разом із парламентським секретарем міністра імміграції Канади Марі Франс Лалонд. Пасажирам також усіляко допомагали десятки волонтерів.

Рейс вилетів із Варшави, звідки безкоштовно забрав 306 українців, які побажали потрапити до провінції Квебек. Найближчими днями з Варшави до Канади вилетить ще один чартерний рейс до Галіфакса. Очікується, що на його борту також перебуватиме близько 300 людей. Раніше подібний чартерний рейс доставив українських біженців із Варшави до Вінніпега у провінції Манітоба.

Як повідомлялося, у середині березня Канада оголосила про відкриття тимчасової міграційної програми для українських шукачів притулку, що дозволяє три роки жити та працювати у Канаді. Українці також можуть претендувати на безкоштовне проживання протягом перших двох тижнів після прильоту та матеріальної допомоги.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website