Довідка про несудимість – важливо чи ні для отримання візи

Довідка про несудимість – важливо чи ні для отримання візи

Оформлення візи у країни Європи – важливий та серйозний процес, що потребує збору певного пакету документів. Один з них – довідка про несудимість. До 2016 року вона потрібна була  також і для можливості виготовлення закордонного паспорту. Проте на даний момент цей документ вилучено з переліку при його отриманні.

 Щодо закордонних віз, то тут нічого не змінилося, і довідку про несудимість таки потрібно оформити. Цей документ свідчить про те, що на момент її отримання фізична особа не перебуває в розшуку, проти неї не відкрита кримінальна відповідальність. Якщо при поданні документів буде виявлено, що у заявника є проблеми з законом на території України, то він однозначно отримає відмову. Саме тому так важливо вчасно її оформити, адже іноді і сама людина може не знати, що на неї відкрита кримінальна справа чи є інші законодавчі чинники, які можуть перешкодити виїзду за кордон.

Довідку про несудимість можна, як отримати самостійно, звернувшись в управління МВС, так і скористатися послугами професійних посередників. Дійсним такий документ буде в обох випадках, а в другому варіанті ще і зекономиться час та зусилля.