Канада

Канада

Навчання. Робота. Життя у Канаді

Незважаючи на величезну територію, яку займає ця держава в Північній Америці, чисельність її населення навіть меньше, ніж в Україні. Канада омивається водами одночасно трьох океанів: Тихого, Атлантичного і Північного Льодовитого, що формує її особливий клімат – від помірного м’якого біля узбережжя Британської Колумбії, до суворого арктичного в районі Юкону.

Країна має величезні запаси прісної води і за чисельністю озер займає перше місце в світі.

 • Повна назва: Канада
 • Населення: 37,6 млн.
 • Столиця: Оттава
 • Найбільше місто: Торонто
 • Площа: 9 984 670 кв. км.
 • Основні мови: англійська, французька

Клімат

Середні температури січня і липня відрізняються для кожної області. Зима може бути дуже суворою в деяких регіонах країни, середньомісячні температури можуть досягати -15 ˚С в південній частині країни, а іноді і -45 ˚С з сильними крижаними вітрами. Мінімальна температура, яка коли-небудь спостерігалася в Канаді, становить -63 ˚ С (на Юконі). Щорічно рівень снігового покриву може досягати декількох сотень сантиметрів (наприклад, в Квебеку в середньому 337 ​​см). Узбережжя Британської Колумбії, особливо острів Ванкувер, є винятком і володіє помірним кліматом з м’якими і дощовими зимами. Літні температури можуть досягати +35 ˚С, навіть +40 ˚С.

Визначні місця Канади

У десятку кращих пам’яток Канади входять наступні:

 1. Вежа CN Tower
 2. Зал хокейної слави
 3. Ринок Сент Лоуренс
 4. Торонтський трамвай
 5. Ніагарський водоспад, розташований між штатом Нью-Йорк і канадською провінцією Онтаріо
 6. Пішохідні та велосипедні тури
 7. Ніагара-он-да-лейк
 8. Острови на озері Онтаріо
 9. Музеї Торонто
 10. Акваріум Ріплі

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: робочих, туристичних, бізнес, гостових та студентських віз у Канаду, відправляє на навчання а також допоможе взяти участь у бізнес-імміграції, програмах: Express-entry,  Work and study Canada, Caregiver.

Цікавить поїздка в Канаду

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут