Навчання у Канаді: чотири способи знизити його вартість

Навчання у Канаді: чотири способи знизити його вартість

Побутує думка, що в Канаді українцям можна навчатися безкоштовно. Насправді це лише міф, адже щоб отримати освіту у цій країні, іноземні студенти повинні заплатити не менше 10 000 доларів за рік. А якщо ще врахувати вартість проживання, харчування та інших витрат, то вийде кругленька сума. Проте є кілька способів, які допоможуть дещо знизити вартість навчання.

Спосіб № 1: Обрати спеціальність, пов’язану з наукою

Канада охоче стимулює наукові дослідження, тому під час навчання студенти, які ними займаються, можуть отримати стипендію чи знижку для оплати освіти.

Спосіб № 2: Вибрати університети в певних провінціях країни

Наприклад, університети Онтаріо вважаються найдорожчими, тому звернути увагу можна на Саскачеван, Вінніпег, Манітобу. Порівняно з іншими, саме в цих регіонах легко зекономити до 5000 доларів.

Спосіб № 3: Проявити себе під час навчання

Талановиті студенти мають можуть розраховувати на знижку у навчання. Вона може бути навіть досить суттєвою – до 30 % річної вартості. Це чудовий стимул гарно вчитися.

Спосіб № 4: В Канаді студентам дозволяється працювати

Це, звісно, не знизить вартість навчання, але дозволить самому оплачувати його частково чи повністю, а також мати гроші на свої потреби.