Німеччина

Німеччина

Навчання. Робота. Життя у Німеччині.

Країна має четверту найбільшу у світі економіку за ВВП і п’яту найбільшу за паритетом купівельної спроможності. Це другий найбільший у світі експортер та третій найбільший у світі імпортер товарів. Країна досягла дуже високих стандартів життя і має всесторонню систему соціального забезпечення. Німеччина — батьківщина багатьох знаменитих науковців та винахідників і відома своєю культурною та політичною історією.

 • Повна назва: Німеччина
 • Населення: 83 млн.
 • Столиця: Берлін
 • Найбільше місто: Берлін
 • Площа: 357 578 кв. км.
 • Основна мова: німецька

Клімат

Більшість території Німеччини піддається впливу сезонного помірного клімату, в якому переважають вологі західні вітри. Клімат помірний пов’язаний з океанічною, Північноатлантичною течією, яка є північним продовження Гольфстріму. Ці теплі води впливають на райони, що межують з Північним морем у тому числі на території вздовж річки Рейн, яка впадає в Північне море. Отже, на північному заході і півночі країни, клімат океанічний, з випаданням опадів цілий рік з максимумом в літній період.

Визначні місця Німеччини

Після возз’єднання, популярність Німеччини, як туристичної держави, значно зросла. Найпопулярніше місце Німеччини – Берлін – одна з найбільш контрастних столиць Європи. Слід зазначити, що туристичні визначні пам’ятки Німеччини не обмежуються окремими містами, пам’ятки є в усіх куточках країни.

 1. Скелі Рюген
 2. Романтичний Рейн
 3. Фрауенкірхе
 4. Ліндау
 5. Октоберфест
 6. Кельнський собор
 7. Голштинські ворота
 8. Гайдельберг
 9. Бранденбургські ворота 
 10. Нойшванштайн

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних, бізнес та робочих віз у Німеччину і пропонує вакансії.

Цікавить поїздка в Німеччину

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут