Отримання громадянства Великої Британії через інвестиції

Отримання громадянства Великої Британії через інвестиції

Багато українців останні роки більш серйозно задумались про забезпечення своєї старості, адже наші пенсії недостатні для комфортного життя. Інвестування в іноземні компанії – хороший варіант  створення капіталу для себе чи своїх нащадків. Проте мало хто знає, що інвестиції ще і дають можливість отримати громадянство Великої Британії. Така програма існує з 1994 року, і в 2014-ому була рекордна кількість заявок серед громадян різних країн.

Інвестори та новатори

Громадянство Британії можна отримати двома шляхами. Для цього інвестори мають можливість відкрити одну з віз: Інвестора або Новатора. В першому варіанті залежно від рівня інвестицій в англійські компанії подавати документи на громадянство можна:

  • Через 5 років, якщо інвестувати 2 мільйони;
  • Через 3 роки, якщо сума інвестицій складає 5 мільйонів;
  • Через 2 роки при 10 мільйонах.

Якщо обрати візу Новатора, то потрібно мати стартовий капітал близько 50 000 фунтів стерлінгів, отримати одобрення своєї бізнес-ідеї, заснувати компанію та підтримувати її діяльність до оформлення громадянства. До речі, варто пам’ятати, що підтримати бізнес-план повинна саме акредитована організація, тільки в такому випадку можливий шанс стати громадянином Королівства.