Перелік документів, які знадобляться для оформлення польської візи

Щоб мати можливість офіційно та законно перебувати у Польщі, варто потурбуватися про отримання польської візи. Зробити це доволі легко, головне – зібрати необхідний пакет документів, який визначений законодавством цієї країни.

Залежно від мети поїздки у сусідню країну список необхідного може дещо відрізнятися, проте є перелік обов’язкових документів. До нього входить:

  1. Анкета на отримання візи з підписом заявника. Для її заповнення використовується латинський алфавіт.
  2. Кольорові фото 3,5х4,5 см, 2 штуки. Вони необхідні для ідентифікації заявника. Зробити їх можна, як заздалегідь, так і у візовому центрі. Якщо йти у фотоательє, то фотограф повинен знати, що вони призначені саме для оформлення візи.
  3. Оригінал закордонного паспорта, а також зроблені копії 1-ої сторінки та всіх інших, де є відмітки про Шенгенські візи за останні 3 роки. До речі, і це важливо, паспорт має бути дійсний ще не менше трьох місяців та мати хоча б дві чисті сторінки для відміток.
  4. Оригінал українського паспорта та його ксерокопія.
  5. Оригінал квитанції про сплату послуг ППВА та візового збору.
  6. Оригінал та ксерокопія страхового медичного поліса.

Для різних типів візи такий перелік ще доповнюється іншими видами документів та довідок. Завжди варто уточнити, що саме потрібно, щоб швидко подати весь список та отримати бажану візу.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website