Польща

Польща

Навчання. Робота. Життя у Польщі.

Польща має розвинену ринкову індустріально-аграрну економіку, і є регіональною державою в Центральній Європі, з найбільшою фондовою біржею у Центрально-Східній Європі. Основою польської економіки є промисловість, а саме машинобудівна, металургійна, гірнича та хімічна промисловість. Вагому роль відіграє й сільське господарство: країна є великим виробником картоплі, пшениці, яблук та хмелю, розвинене свинарство, птахівництво та скотарство. Країна має шосту за величиною економіку за номінальним ВВП в Європейському Союзі та десяту за величиною в Європі. Грошовою одиницею — злотий. Польща — одна з найбільш динамічних економік у світі, водночас займаючи дуже високе місце в індексі людського розвитку. 

 • Повна назва: Республіка Польща
 • Населення: 37,6 млн.
 • Столиця: Варшава
 • Найбільше місто: Варшава
 • Площа: 312 679 кв. км.
 • Основна мова: польська

Клімат

Польща розташована в зоні помірного клімату. У верхній частині Судетів та Карпат спостерігаються ознаки гірського клімату. Влітку середня температура становить +17 °С на узбережжі до 19,3 °С в Нижній Сілезії і в безпосередній близькості від Тарнува. У зиму, приблизно від 0 °С Свіноуйсьце; −1 °С в Сілезькій низовині, воєводстві Любуському та балтійському узбережжі; −3 °С у Варшаві; нижче −5 градусів в регіоні Сувалки. Середньорічна температура коливається від більш 9 °С в безпосередній близькості від Вроцлава, Легниці і Зелена Гура до 6 °С в регіоні Сувалки.

Визначні місця Польщі

 1. Морське око
 2. Хохоловська долина
 3. Ландшафтний парк “Орлині гнізда”
 4. Національний парк Словінські
 5. Мазурські озера
 6. Ельблонський канал
 7. Біловезька пуща
 8. Бещади і озеро Соліна
 9. Криниця Здруй
 10. Копальня солі у Велічці

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: робочих, туристичних, бізнес, гостових та студентських віз у Польщу, виготовляє громадянство, дозвіл на проживання і пропунує вакансії.

Цікавить поїздка в Польщу

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут