Більше 10 років досвіду

GRAND IMMIGRATION SERVICE

Допомагаємо в оформленні документів для візи в різні країни світу, у нас можна оформити повний пакет документів.

about-image
Про нас

GRAND immigration service

Бажаєте не перейматись складністю підготовки документів для виїзду за кордон? Чи довіряєте Ви компаніям з багаторічним досвідом роботи й наданням гарантії якості? Якщо на обидва питання ви ствердно відповіли так, тоді ми хочемо запропонувати Вам співпрацю з компанію GRAND immigration service.

Наша компанія є взірцем прозорості й надійності якості наданих послуг, відповідно до усіх чинних законодавств країни-замовника, а також вимог консульства. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними партнерами, кращими імміграційними адвокатами, навчальними закладаними та інше. Таким чином ми можемо запропонувати якісний сервіс, привітність, ввічливість і розуміння персоналу.

Ми бережемо й гордимося нашою репутацією, тож орієнтуємо Вас на позитивний результат

Тисячі людей обирають наші послуги

469 +

Вакансій

18

Країн

9487

Клієнтів

6142

Робочі візи

Професійна перевірка ваших документів виходячи з вимог консульств; Заповнення анкети; Бронювання авіабілетів/готелю; Консультація по оформленню запрошення; Переклад документів; Оформлення страховки: Запис на подачу; Керівництво по подачі документів; Консультація по проходженню кордону; Копмлексна підтримка протягом усього процесу

Ми все робимо за Вас і заощадимо вам купу часу. Вам залишиться тільки в призначений час прийти в консульство або візовий центр і здати відбитки пальців, якщо раніше не здвали.

tab-image
Отримання візи

Ми пришвидшуємо процес оформлення візи

Наше візове агентство має більше десяти років роботи та велику кількість задоволених клієнтів;

Ми будемо підтримувати вас на всіх етапах працевлаштування за кордоном, від вибору вакансій до отримання візи і навіть під час вашої адаптації на новому робочому місці.

tab-image
Ми любимо своїх клієнтів

Тисячі людей обирають наші послуги

Ми дорожимо своєю репутацією і хочемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним, отримав бажану вакансію і достойний заробіток, щоб забезпечити свою сім'ю.

tab-image
Професійні працівники

Гарантований успіх у нашому агенстві

У нас працюють тільки професійні візові фахівці, які знають все про свою роботу і можуть відповісти на будь-яке питання і допомогти навіть у скрутній ситуації;

Ми відкрито і правдиво спілкуємося з кожним клієнтом, не прикрашаючи дійсність, і даємо пораду, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Відгуки наших клієнтів

Часті запитання

Звичайно ж, Ви можете самостійно підготувати всі документи і оформити візу, але тільки в тому випадку, якщо ви раніше отримували візу і знаєте всі вимоги і умови. Якщо Ви оформляєте візу вперше в житті або це перша віза в іншу країну, то краще звернутися за допомогою, адже правила і вимоги часто змінюються, всі нюанси і зміни ви не знайдете в інтернеті.

Наші спеціалісти допоможуть швидко сформувати пакет документів для Вашого легального працевлаштування на обрану посаду.rnrnВартість візи обумовлюється з кожним клієнтом окремо, так як ціна залежить від необхідних для вас документів, а також типу візи.

Ознайомтеся з переліком документів і обов'язково підготуйте всі необхідні.rnВ анкеті вказуйте тільки достовірну інформацію.rnНе порушуйте закони країн, дотримуйтесь візових правил і правил паспортного контролю на кордонах.

Після відмови можна отримати візу, якщо ви проаналізуєте причину і виправите всі помилки, які були допущені.

Так, громадяни інших країн можуть подавати документи на візу на території України, при наявності офіційних дозвільних документів на проживання в даній країні.

Так, адже ми сприяємо довготривалій співпраці з нашими клієнтами. Можна буде продовжити Ваше працевлаштування у Польщі. Для Вас буде виготовлено річне запрошення або видана карта тимчасового перебування на території ЄС.

Бажаєте задати нам питання?

  Задайте своє запитання тут

  Новини

  Отримання громадянства Великої Британії через інвестиції
  Отримання громадянства Великої Британії через інвестиції

  Багато українців останні роки більш серйозно задумались про забезпечення своєї старості, адже наші пенсії недостатні для комфортного життя.

  by

  Отримання громадянства Угорщини: в яких випадках це можливо
  Отримання громадянства Угорщини: в яких випадках це можливо

  Угорщина – один з близьких сусідів України та країна-учасник Європейського Союзу.

  by

  Сезонні роботи в Англії без знання мови: міф чи реальність
  Сезонні роботи в Англії без знання мови: міф чи реальність

  Напевно, кожен, хто цікавився сезонними роботами в Англії, зустрічав пропозицію оформлення документів для роботи в цій країні без знання мови.

  by