Більше 10 років досвіду

GRAND IMMIGRATION SERVICE

Допомагаємо в оформленні документів для візи в різні країни світу, у нас можна оформити повний пакет документів.

about-image
Про нас

GRAND immigration service

Бажаєте не перейматись складністю підготовки документів для виїзду за кордон? Чи довіряєте Ви компаніям з багаторічним досвідом роботи й наданням гарантії якості? Якщо на обидва питання ви ствердно відповіли так, тоді ми хочемо запропонувати Вам співпрацю з компанію GRAND immigration service.

Наша компанія є взірцем прозорості й надійності якості наданих послуг, відповідно до усіх чинних законодавств країни-замовника, а також вимог консульства. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними партнерами, кращими імміграційними адвокатами, навчальними закладаними та інше. Таким чином ми можемо запропонувати якісний сервіс, привітність, ввічливість і розуміння персоналу.

Ми бережемо й гордимося нашою репутацією, тож орієнтуємо Вас на позитивний результат

Тисячі людей обирають наші послуги

469 +

Вакансій

18

Країн

9487

Клієнтів

6142

Робочі візи

Професійна перевірка ваших документів виходячи з вимог консульств; Заповнення анкети; Бронювання авіабілетів/готелю; Консультація по оформленню запрошення; Переклад документів; Оформлення страховки: Запис на подачу; Керівництво по подачі документів; Консультація по проходженню кордону; Копмлексна підтримка протягом усього процесу

Ми все робимо за Вас і заощадимо вам купу часу. Вам залишиться тільки в призначений час прийти в консульство або візовий центр і здати відбитки пальців, якщо раніше не здвали.

tab-image
Отримання візи

Ми пришвидшуємо процес оформлення візи

Наше візове агентство має більше десяти років роботи та велику кількість задоволених клієнтів;

Ми будемо підтримувати вас на всіх етапах працевлаштування за кордоном, від вибору вакансій до отримання візи і навіть під час вашої адаптації на новому робочому місці.

tab-image
Ми любимо своїх клієнтів

Тисячі людей обирають наші послуги

Ми дорожимо своєю репутацією і хочемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним, отримав бажану вакансію і достойний заробіток, щоб забезпечити свою сім'ю.

tab-image
Професійні працівники

Гарантований успіх у нашому агенстві

У нас працюють тільки професійні візові фахівці, які знають все про свою роботу і можуть відповісти на будь-яке питання і допомогти навіть у скрутній ситуації;

Ми відкрито і правдиво спілкуємося з кожним клієнтом, не прикрашаючи дійсність, і даємо пораду, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Відгуки наших клієнтів

Часті запитання

Звичайно ж, Ви можете самостійно підготувати всі документи і оформити візу, але тільки в тому випадку, якщо ви раніше отримували візу і знаєте всі вимоги і умови. Якщо Ви оформляєте візу вперше в житті або це перша віза в іншу країну, то краще звернутися за допомогою, адже правила і вимоги часто змінюються, всі нюанси і зміни ви не знайдете в інтернеті.

Наші спеціалісти допоможуть швидко сформувати пакет документів для Вашого легального працевлаштування на обрану посаду.rnrnВартість візи обумовлюється з кожним клієнтом окремо, так як ціна залежить від необхідних для вас документів, а також типу візи.

Ознайомтеся з переліком документів і обов'язково підготуйте всі необхідні.rnВ анкеті вказуйте тільки достовірну інформацію.rnНе порушуйте закони країн, дотримуйтесь візових правил і правил паспортного контролю на кордонах.

Після відмови можна отримати візу, якщо ви проаналізуєте причину і виправите всі помилки, які були допущені.

Так, громадяни інших країн можуть подавати документи на візу на території України, при наявності офіційних дозвільних документів на проживання в даній країні.

Так, адже ми сприяємо довготривалій співпраці з нашими клієнтами. Можна буде продовжити Ваше працевлаштування у Польщі. Для Вас буде виготовлено річне запрошення або видана карта тимчасового перебування на території ЄС.

Бажаєте задати нам питання?

  Задайте своє запитання тут

  Новини

  Навчання у Канаді: чотири способи знизити його вартість
  Навчання у Канаді: чотири способи знизити його вартість

  Побутує думка, що в Канаді українцям можна навчатися безкоштовно. Насправді це лише міф, адже щоб отримати освіту у цій країні, іноземні студенти повинні заплатити не менше 10 000 доларів за рік.

  by

  Плюси та мінуси переїзду у Словаччину та отримання громадянства
  Плюси та мінуси переїзду у Словаччину та отримання громадянства

  Україна – прекрасна своїми краєвидами, традиціями, ментальністю. Проте переїзд та отримання громадянства одної з європейських держав відкриває широкі перспективи.

  by

  Чотири переваги отримання громадянства Румунії
  Чотири переваги отримання громадянства Румунії

  З 2007-го року Румунія є членом Європейського Союзу, тому багато хто прагне отримати тут громадянство.

  by