Румунія

Румунія

Навчання. Робота. Життя у Румунії.

Румунія займає 52 місце в Індексі людського розвитку і є країною, що розвивається. Країна має 62-ту за величиною економіку в світі за номінальним ВВП, з річним темпом економічного зростання у 3,5% станом на 2020 рік. Після швидкого економічного зростання на початку 2000-х, Румунія має економіку, що переважно базується на послугах, і є експортером машин та електроенергії. Країна є членом Організації Об’єднаних Націй з 1955 року, НАТО з 2004 року та Європейського Союзу з 2007 року.

 • Повна назва: Румунія
 • Населення: 20,1 млн.
 • Столиця: Бухарест
 • Найбільше місто: Бухарест
 • Площа: 238 397 кв. км.
 • Основна мова: румунська

Клімат

Румунія розташована в зоні континентального клімату, що характеризується холодною зимою і теплим літом. Середньорічна температура варіюється від 11 ° C на півдні до 8 ° C на півночі.

Визначні місця Румунії

Румунія – одна з сусідок України. Це країна, яка має високий потенціал стати однією з найвідоміших туристичних країн завдяки тому, що на цій великій землі є численні вражаючі місця, з яких важко обрати навіть один-два найкращих.

 1. Траса Трансфагараш
 2. Озеро Балео
 3. Дамба Відрару
 4. Місто фортеця Брашов
 5. Замок Корвіна
 6. Замок Пелеш
 7. Замок Дракули
 8. Місто Клюж-Напока
 9. Місто Сібіу
 10. Соляна шахта Саліна Турда

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних віз у Румунію а також пропонує отримати громадянство Румунії.

Цікавить поїздка в Румунію

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут