Сезонні роботи в Англії без знання мови: міф чи реальність

Сезонні роботи в Англії без знання мови: міф чи реальність

Напевно, кожен, хто цікавився сезонними роботами в Англії, зустрічав пропозицію оформлення документів для роботи в цій країні без знання мови. Це справді реально, адже працюючи різноробочим,  не обов’язково знати англійську. Як і всюди, в Британії є вихідці з країн – ближчих сусідів України, а також наші співвітчизники, тому порозумітися досить легко. Проте, плануючи поїхати підзаробити, варто все ж вивчити хоча б розмовний варіант англійської. І ми готові пояснити чому.

Причина перша: краща зарплата

Робітникам без знання англійської британські роботодавці оплачують найменше. Навіть ті, хто знає мову ще зі школи можуть отримати більше. А зважаючи на те, що сезонні роботи тривають недовго, актуально вкластися в свої знання, щоб отримувати більшу зарплатню.

Причина друга: уникнення непорозумінь

Англійці – чесні роботодавці, тому практично не буває такого, щоб український заробітчанин жалівся на несправедливість. Проте в цій країні працюють «бригадирами» та надають роботу не лише корінні жителі. Знання англійської буде актуальним, щоб розуміти більше та уникнути будь-яких непорозумінь.

Причина третя: можливість змінити роботу

Володіючи англійською, набагато легше знайти іншу роботу, якщо щось не влаштовує. Хоча більшість заробітчан рідко шукає інші вакансії.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website