Швеція

Швеція

Навчання. Робота. Життя у Швеції.

Швеція дотримується скандинавської моделі системи соціального забезпечення, надаючи своїм громадянам обов’язкове медичне страхування та безоплатну вищу освіту. Швеція посідає восьме місце у світі в переліку країн з найвищим номінальним ВВП на особу та дуже високі місця в інших рейтингах, зокрема якості життя, здоров’я, освіти, захисту громадських і політичних прав, конкурентоспроможності, рівності, процвітання, людського розвитку.

 • Повна назва: Королівство Швеція
 • Населення: 9,3 млн.
 • Столиця: Стокгольм
 • Найбільше місто: Стокгольм
 • Площа: 449 964 кв. км.
 • Основна мова: шведська

Клімат

Більшість території Швеції має помірний клімат, незважаючи на північні широти, з чотирма чітко вираженими сезонами і помірними температурами протягом усього року. Зима на крайньому півдні зазвичай слабка і проявляється лише через кілька коротших періодів зі снігом і температурою нижче нуля, осінь цілком може перейти у весну без чіткого періоду зими. Країну можна розділити на три типи клімату: найпівденніша частина має морський клімат, центральна частина — вологий континентальний клімат, а сама північна — субарктичний клімат. Однак Швеція набагато тепліша і сухіша, ніж інші місця на подібній широті та навіть дещо далі на південь, головним чином через поєднання Гольфстріму та загальному вітру у західному напрямку, викликаного напрямком обертання Землі.

Визначні місця Швеції

 1. Хмарочос Turning Torso
 2. Шахта Кірунаваара
 3. Гета канал
 4. Замок Еребру
 5. Вадстенський замок
 6. Скелі на острові Форі
 7. Крижана траса на озері Стурше
 8. Ялинка “Старий Тікко”
 9. Ерессунський міст
 10. Стокгольм

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних і робочих віз у Швецію а також пропонує вакансії роботи.

Цікавить поїздка в Швецію

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут