Словаччина

Словаччина

Навчання. Робота. Життя у Словаччині.

Словаччина — це країна в самому серці Європи, яка має природу що вражає. Тут можна знайти велику різноманітність ландшафтів: гори, пагорби, рівнини, річкові долини. Також Словаччина — це чарівна провінція, красиві історичні міста і чудові старовинні замки. Попри те, що фактично словацька держава була заснована тільки в 1993 році, країна має багату культурну та історичну спадщину і, безумовно, є дуже цікавим і доступним туристичним напрямком.

 • Повна назва: Словацька республіка
 • Населення: 5,4 млн.
 • Столиця: Братислава
 • Найбільше місто: Братислава
 • Площа: 49 036 кв. км.
 • Основна мова: словацька

Клімат

Клімат країни помірно-континентальний. Зима холодна і суха; літо тепле і вологе. Найбільша кількість опадів випадає в горах. Річні суми опадів перевищують 1000 мм в горах, а на рівнинах становлять менше 500 мм на рік. У Братиславі середня температура січня -1 °C, липня +21 °C. У горах зима холодніша, а літо прохолодніше.

Визначні місця Словаччини

Словаччина славиться своїми загадковими місцями, замками та гостинністю. А також своїми музеями, в яких ви можете не тільки подивитися експонати, а й купити витвори народних майстрів для близьких або рідних як подарунок. Вам, безперечно, варто з’їздити в цю загадкову країну! Читайте в розділі про цікаві міста, лижні курорти, відпочинок в горах та термальних курортах.

 1. Спішська фортеця
 2. Левоча
 3. Високі Татри
 4. Словацький карст
 5. Замок Тренчин
 6. Оравський замок
 7. Банська-Бистриця
 8. Бойницький замок
 9. Братиславський замок
 10. Чичмани

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних, бізнес та робочих віз у Словаччині, виготовляє документи для дозволу на проживання.

Цікавить поїздка в Словаччину

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут