США

США

Навчання. Робота. Життя у США.

Подорож в США легко ламає стереотипи, що склалися про цю країну. Тут кожен відкриває свою Америку, яка рясно обдаровує мандрівника всім, про що він міг тільки мріяти. «Зелені» туристи захоплено милуються красою американської природи, поціновувачі високого мистецтва з зацікавленням прогулюються по галереях Нью-Йорка і Вашингтона, любителі шопінгу заповнюють валізи якісним одягом і приємними дрібничками, а фанати історії складають маршрути відвідування найбільш визначних пам’яток. Яскравий колорит кожного штату, етнічні особливості і традиції, а також велика кількість розваг робить поїздку в Америку насиченою і незабутньою.

 • Повна назва: Сполучені Штати Америки
 • Населення: 328,2 млн.
 • Столиця: Вашингтон
 • Найбільше місто: Нью-Йорк
 • Площа: 9 826 675 кв. км.
 • Основна мова: англійська
 • Основна релігія: християнство

Клімат

Клімат дуже різноманітний, варіюється в залежності від регіону. На Гаваях і у Флориді клімат тропічний, а на Алясці – субарктичний. На південному заході країни багато пустель і напівпустель, в прибережних районах Каліфорнії клімат середземноморський, а на західному узбережжі клімат морський. В цілому клімат в континентальній частині країни помірний.

Визначні місця США

США можуть похвалитися величезною кількістю туристичних визначних пам’яток, починаючи від хмарочосів Нью-Йорка і Чикаго, природних чудес Йєллоустона і Аляски, і закінчуючи сонячними пляжами Каліфорнії, Флориди і Гаваїв. Правда, історичних пам’яток в цій країні в порівнянні з Європою, досить мало. У десятку кращих пам’яток США входять наступні:

 1. Гранд-Каньйон в північній Арізоні
 2. Манхеттен (один з п’яти районів Нью-Йорка)
 3. Єллоустонський національний парк, заснований в 1872 році
 4. Міст Золоті Ворота в Сан-Франциско
 5. Ніагарський водоспад, розташований між штатом Нью-Йорк і канадською провінцією Онтаріо
 6. Вулкан Кілауеа на Гаваях
 7. Архіпелаг Флорида-Кіс на південному сході США
 8. Лас-Вегас
 9. Національний парк Деналі на Алясці
 10. Білий дім у Вашингтоні

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних, бізнес, гостових та студентських віз у США, виготовляє зелену карту а також допоможе взяти участь у Work and travel USA.

Цікавить поїздка в США

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут