Бізнес імміграція в країни Європейського Союзу: важливі нюанси

Бізнес імміграція в країни Європейського Союзу: важливі нюанси

Іммігрувати у країни ЄС можна, обравши одну з декількох програм: за інвестиції, без інвестицій як фінансово незалежний іноземець, покупка бізнесу чи комерційного житла, оренда житлового будинку. Також одним з актуальних варіантів є бізнес імміграція. Проте не кожен засновник своєї справи може скористатися ним, адже існують певні вимоги до такої програми.

Що важливо

Щоби мати можливість іммігрувати в країни, що входять до складу Європейського союзу, необхідно, щоб бізнес відповідав певним вимогам:

  • Був інноваційним, тобто охоплював якусь нову, актуальну сферу та міг забезпечити користувачів в чомусь новаторському та важливому;
  • Рівень доходу його власника був достатнім для покриття бізнес-планів у країнах ЄС;
  • І найголовніше – життєздатність справи, тобто вона могла розвиватися та бути успішною.

Фактично іммігрувати можна практично у кожну країну Європейського Союзу. Проте найбільш сприятливими саме для бізнес-імміграції є Іспанія, Італія, Австрія, Монако, Кіпр, Франція та Португалія. Консульства цих країн найохочіше дають «добро» українцям розвивати бізнес на своїй території.

Оформляти всі документи можна, як самостійно, так і довірити цей процес професіоналам, які знають, що найголовніше та найважливіше.