Великобританія

Великобританія

Навчання. Робота. Життя у Великобратанії.

Сполучене Королівство — розвинена країна, п’ята у світі за номінальним ВВП і дев’ята за ВВП з урахуванням купівельної спроможності. Королівство має економіку з високим рівнем доходу та посідає дуже високе, 14-те місце в індексі людського розвитку. У XIX ст. і в першій половині XX ст. країна була економічно найпотужнішою країною світу і досі зберігає значний економічний, культурний, військовий, науковий та політичний вплив. Велика Британія — ядерна держава і посідає шосте місце у світі за військовими витратами. Сполучене Королівство є постійним членом Ради безпеки ООН з моменту її заснування.

 • Повна назва: Сполучення Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
 • Населення: 66,2 млн.
 • Столиця: Лондон
 • Найбільше місто: Лондон
 • Площа: 242 495 кв. км.
 • Основна мова: англійська
 • Основна релігія: англіканство

Клімат

Клімат Сполученого Королівства помірно океанічний з великою кількістю дощів протягом усього року. Температури змінюються в залежності від сезону, проте рідко падають нижче -12 °C або піднімаються вище 35 °C. Основні вітри йдуть з південного заходу і часто приносять холодну і мокру погоду з Атлантичного океану, проте східні частини країни в основному захищені від цих вітрів, і оскільки основна частина опадів випадає в західних регіонах, східні є найсухішими. Атлантичні течії, розігріті Гольфстрімом, приносять м’які зими, іноді взимку і ранньою весною бувають снігопади, хоча сніг зазвичай лежить недовго.

Визначні місця Великобританії

 1. Единбург, Шотландія
 2. Айла, Шотландія
 3. Бат, Графство Сомерсет
 4. Портленд, Англія
 5. Озерний край, Англія
 6. Лондон
 7. Нюквей, Англія
 8. Уайт, Англія
 9. Кардіф, Уельс
 10. Лондон, Брей

Агенство GRAND IMMIGRATION SERVICE займається виготовленням: туристичних, бізнес, гостових та студентських віз у Великобританії, допоможе стати студентом та запропонує вакансії.

Цікавить поїздка у Великобританію

Надішліть запит і ми вас проконсультуємо по будь якому запитанню.

  Задайте своє запитання тут