Отримали відмову у польській робочій візі? Розбираємось, чому так трапилось

Отримали відмову у польській робочій візі? Розбираємось, чому так трапилось

Для можливості легальної роботи на території Польщі понад 90 днів українським громадянам потрібно оформлювати робочу візу. Сама процедура не відноситься до надто складних: найчастіше відповідь можна отримати протягом шести  днів від подання документів. Проте бувають випадки, коли в оформленні польської робочої візи відмовляють. Спробуємо розібрати всі ситуації, що можуть стати причиною відмови.

Перевищення ліміту на фірмі

Буває, що роботодавець, який запрошує на роботу, виписав надто багато запрошень. До прикладу, при кількості 30-ти робочих місць неможливо пропонувати роботу 50-ти працівникам. В такому випадку просто потрібно шукати іншу фірму, яка не перевищувала свого ліміту.

Страховий поліс не відповідає вимогам

Дуже важливо оформити страховку, яка відповідатиме всім вимогам польської сторони. Не варто надто економити, обираючи найдешевші, бо може так статися, що доведеться ще раз платити гроші за нову.

Робота за польською візою була не на території Польщі

Якщо в громадянина України вже була відкрита польська робоча віза, але є інформація, що роботодавець не сплачував за нього податки, то в консульстві роблять висновок про роботу в іншій країні. Це доволі поважна підстава для відмови.

Щоб по максимуму попередити можливість відмови, варто звернутись за консультацією до професіоналів, а також отримати їх допомогу у оформленні та подачі документів.